Добровільне об'єднання

Добровільне об'єднання /

63 КБ

П Р О Т О К О Л громадського обговорення у формі громадських слухань проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад села Зачепилівка Зачепилівської сільської ради та смт. Нові Санжари Новосанжарської селищної ради в Новосанжарську селищну обʼєднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Нові Санжари

Добровільне об'єднання /

14 КБ

РІШЕННЯ № 2 громадського обговорення у формі громадських слухань проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад села Зачепилівка Зачепилівської сільської ради та смт. Нові Санжари Новосанжарської селищної ради в Новосанжарську селищну обʼєднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Нові Санжари

Добровільне об'єднання /

72 КБ

Протокол засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад села Зачепилівка Зачепилівської сільської ради та смт. Нові Санжари Новосанжарської селищної ради в Новосанжарську селищну обʼєднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Нові Санжари.

Добровільне об'єднання /

106 КБ

П Р О Т О К О Л громадського обговорення у формі громадських слухань на тему: "Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та створення Новосанжарської територіальної громади з адміністративним центром — смт. Нові Санжари Полтавської області"

Добровільне об'єднання /

15 КБ

РІШЕННЯ № 1 громадського обговорення у формі громадських слухань на тему: "Про ініціювання добровільного обʼєднання територіальних громад та створення Новосанжарської територіальної громади з адміністративним центром — смт. Нові Санжари Полтавської області".