Громадська участь

Громадська участь /

14 КБ

громадського обговорення у формі громадських слухань проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад села Зачепилівка Зачепилівської сільської ради та смт. Нові Санжари Новосанжарської селищної ради в Новосанжарську селищну обʼєднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Нові Санжари

Громадська участь /

63 КБ

Протокол громадського обговорення у формі громадських слухань проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад села Зачепилівка Зачепилівської сільської ради та смт. Нові Санжари Новосанжарської селищної ради в Новосанжарську селищну обʼєднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Нові Санжари

Громадська участь /

105 КБ

Протокол громадського обговорення у формі громадських слухань на тему: "Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та створення Новосанжарської територіальної громади з адміністративним центром — смт Нові Санжари Полтавської області"

Громадська участь /

15 КБ

Рішення громадського обговорення у формі громадських слухань на тему: "Про ініціювання добровільного обʼєднання територіальних громад та створення Новосанжарської територіальної громади з адміністративним центром — смт Нові Санжари Полтавської області".

Громадська участь /

0 КБ

Розпорядження "Про призначення громадського слухання у смт. Нові Санжари та про заходи з підготовки громадського слухання при розгляді проекту договору № 2 «Про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування ( утримання) підприємств комунальної власності»