Новосанжарська селищна рада, відділ благоустрою готуються до Дня святого Валентина та Масляної, "чаклують" над створенням опудала - символу зими.

Шаховий турнір пам'яті Івана Олексійовича Джалого

Сьогодні, 06 лютого 2018 р. у Нових Санжарах відбувся VІ обласний турнір пам’яті Івана Олексійовича Джалого із швидких шахів, участь у якому взяли 24 спортсмени із різних куточків Полтавської області.
Привітали учасників турніру Новосанжарський селищний голова Інна Коба, президент Полтавської обласної федерації з шахів Григорій Щербов, дружина І.О. Джалого Світлана Джала, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Новосанжарської РДА Володимир Литвиненко та директор Новосанжарського навчально-виховного комплексу Микола Решетило.
Приємною несподіванкою для учасників цьогорічного турніру стали премії від селищного голови Інни Олександрівни Коби.

Шаховий турнір пам'яті Івана Олексійовича Джалого

Вітаємо з перемогою у фотоконкурсі

Переможцями фотоконкурсу до Дня святого Валентина стали КОСТЯНТИН і ЛІЛІЯ СЕРДЮК із Нових Санжар, які єдині побажали взяти участь у конкурсі.
Їхня світлина прикрасить постер на білборді у центрі Нових Санжар до Дня усіх закоханих.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Вітаємо з перемогою у фотоконкурсі

05.02.2018 р. у приміщенні Новосанжарської селищної ради відбулася зустріч, на якій представники Новосанжарського відділення Ощадбанку ознайомили працівників селищної ради з переліком послуг банку.

Браво команді "Браво" Новосанжарського НВК

У п'ятницю, 02 лютого 2018 р. у Щербанях відбулися перші обласні зональні ігри команд КВК, де команда Новосанжарського навчально-виховного комплексу "Браво", відповідно до виставлених балів, стала першою серед 6 команд області.
Новосанжарська селищна рада вітає команду, її наставників з перемогою, бажає участі та перемоги у фіналі.

Браво команді "Браво" Новосанжарського НВК

Виставка робіт юних художників

У приміщенні Новосанжарської селищної ради проходить виставка робіт учнів класу образотворчого мистецтва Новосанжарської дитячої музичної школи, переможців обласних конкурсів художників: "Єднаймося, брати мої", "Світ очима дітей", "Герої сьогодення очима дітей".
На виставці представлені роботи таких учнів: Фрольцова Миколи, Узлової Марії, Агасяна Єгора, Примасюк Вікторії, Кущ Дарії, Губи Анастасії, Шовкопляс Олександра, Переподченко Тетяни.
Викладач Дебелий Юрій Васильович.

Виставка робіт юних художників

Фотоконкурс до Дня святого Валентина

Шановні жителі Новосанжарської ОТГ!
Новосанжарська селищна рада до Дня святого Валентина оголошує фотоконкурс, у якому можуть прийняти участь усі бажаючі.
Фотоконкурс стартує з 01.02.2018 року і закінчується 05.02.2018 року. Світлини надіслані після 05.02.2018 року розглядатися не будуть!

Як взяти участь у конкурсі:
Для участі у фотоконкурсі Вам необхідно зробити світлину, на якій обов’язково має бути пара або група людей на фоні малої архітектурної форми «Закохані серця», яка знаходиться у парку Перемоги смт Нові Санжари та надіслати на електронну адресу Новосанжарської селищної ради mega-upravlinnya@ukr.net листа з вкладеною світлиною, вказавши своє ім’я, прізвище, адресу, номер телефону, е-mail адресу. В темі зазначити ФОТОКОНКУРС.

Прохання надсилати Ваші фотороботи відповідно до інструкцій, зазначених нижче!!!
Світлини повинні бути в цифровому форматі - мінімум 5 мегабайт, у форматі JPG, 300dpi.

Голосування за надіслані на фотоконкурс роботи відбуватиметься протягом двох днів з 06.02.2018 по 07.02.2018 року на Facebook у групі Нові Санжари.
Світлину переможця конкурсу буде розміщено до Дня святого Валентина на білборді в Нових Санжарах.
Фотоконкурс до Дня святого Валентина