Cемінар-навчання "Підготовка проектних заявок на конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2018 році"

29 січня 2018 року у приміщенні Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар-навчання "Підготовка проектних заявок на конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2018 році" для зацікавлених ОТГ Полтавщини, з метою написання проектних заявок на обласний конкурс проектів. Від Новосанжарської ОТГ участь у семінарі взяли заступник селищного голови з питань фінансової діяльності, регіональної економіки та інвестиційних технологій Вадим Россоха та секретар селищної ради Олена Вовк.
У цьому році обласна рада докорінно змінила пріоритети у бік інноваційності, з метою фінансування найцікавіших проектів громад, які будуть мати довгостроковий вплив на їхній розвиток.

Новини громади

З метою вшанування пам’яті нашого земляка, видатного поета, Героя України Бориса Ілліча Олійника у Зачепилівській школі І-ІІ ступенів імені Б. Олійника облаштували кімнату-музей.

Новини громади

Боротьба із снігом

Триває боротьба із снігом. З 7:00 години ранку працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради чистять тротуари,сходи, доріжки, місця для зупинки транспорту. від снігу та льоду, посипають піском.
Будьте уважні та обережні на дорогах!

Боротьба із снігом

Крути. Перші кіборги

29 січня 2018 року український народ буде вшановувати подвиг патріотів Української Народної Республіки, які відділи своє життя за свободу рідної землі.

100 років тому під Крутами загинув цілий студентський Курінь – триста студентів – цвіт української молоді, цвіт української Нації. Трагедією було те, що під Крути пішли лише триста і лише молодь. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва». Бойовий наказ молодь виконала.

Крути. Перші кіборги

Голокост… Пам’ятаємо заради життя!

Шановна громадо!

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

Голокост… Пам’ятаємо заради життя!

На особистому прийомі у керівника районної поліції Владислава Грімова

Сьогодні, 24 січня в Новосанжарській селищній раді провів особистий прийом керівник районної поліції Владислав Грімов. Під час прийому він зустрівся з заступником селищного голови Валентином Івашиною, головою Новосанжарської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайлом Коркішком, членом виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Олександром Чубаровим, представником громадської організації «Самооборона» Русланом Корнієнком.

На особистому прийомі у керівника районної поліції Владислава Грімова

Конкурс історичних проектів для молоді

Новосанжарська селищна рада інформує, що Представництво Асоціації Німецьких Народних Університетів в Україні (DVV International Ukraine) у партнерстві із Всеукраїнською асоціацією викладачів історії “Нова Доба” оголошує конкурс історичних дослідницьких проектів для молоді “Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього”.

Конкурс історичних проектів для молоді