День Соборності у Новосанжарській ОТГ

Cьогодні, 22 січня 2018 року о 10.00 год. на майдані Незалежності біля пам’ятного знака Тарасу Шевченку Новосанжарською селищною радою було організовано й проведено урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності України (Злуки), в якому взяли участь керівництво Новосанжарської ОТГ, районна влада, молодь, громадськість, представники трудових колективів, установ та організацій селища.

День Соборності у Новосанжарській ОТГ

Свято Хрещення господнього у Новосанжарській ОТГ

Новосанжарською селищною радою для жителів та гостей громади було організовано та проведено святкування Водохреща.

19 січня на центральному пляжі Нових Санжар святили воду, омивались у річці, зігрівалися смачним чаєм із лікарських трав – віддавали данину традиціям нашого народу, відзначали Хрещення Господнє або Богоявлення.

Свято Хрещення господнього у Новосанжарській ОТГ

Прощання з нескореним ВОГНЯНИМ ВОЇНОМ СЕРГІЄМ ІВАНОВИМ

На нашу рідну землю прийшло нове лихо - біль утрат у зоні АТО, знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася!» Жахлива неоголошена війна на сході України забрала життя ще одного славного воїна, який усе своє життя до останнього подиху присвятив служінню Україні.

Сьогодні, 19 січня 2018 року новосанжарська громада попрощалася з нескореним вогняним воїном Сергієм Івановим (позивний Акула), який загинув 17 січня 2018 року під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку внаслідок підриву техніки на вибуховому пристрої.

Прощання з нескореним ВОГНЯНИМ ВОЇНОМ СЕРГІЄМ ІВАНОВИМ

Вічна пам'ять герою!

Неоголошена війна на Сході України забрала життя ще одного нашого земляка. Сьогодні, 17 січня, у ході бойових дій у зоні АТО, внаслідок підриву на міні, загинув військовослужбовець 54-ї окремої механізованої бригади, житель нашого селища, сержант ІВАНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ.
Справжній воїн, громадянин і товариш - таким навіки залишиться він у пам’яті усіх, хто його знав. Сергій Олексійович з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
Селищний голова Інна Коба, виконавчий комітет, депутати Новосанжарської селищної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

Світла пам’ять про мужнього захисника Вітчизни назавжди збережеться в наших серцях!

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять герою!

17.01.2018 року, відповідно до плану роботи Новосанжарської селищної ради та з метою нормального й безпечного руху пішоходів, бригадою відділу благоустрою здійснюються першочергові дії зимового прибирання-
проводяться роботи по очищенню від снігу (підмітання й загрібання снігу) й посипання піском тротуарів, сходів, пішохідних переходів, доріжок у парках, місць для зупинки транспорту. Проводяться роботи по прибиранню вул. Маджарянська, Центральна, Чкалова, пров. Озерний, території Альтанки Святої Покрови, парку Чорнобильців, відпочинкової зони біля пам’ятного знаку Мазепі, триває облаштування безпечного місця для купання на центральному пляжі Нових Санжар до свята Хрещення Господнього.