Засідання постійної комісії з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров’я, дитини, молоді, фізкультури та спорту

29 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров’я, дитини, молоді, фізкультури та спорту Новосанжарської селищної ради.

Відкриття ялинки у с. Зачепилівка

Сьогодні, 29 грудня 2017 року о 12:00 год. засвітила свої вогники й новорічна красуня у с. Зачепилівка. На свято до зачепилян завітала селищний голова Інна Олександрівна Коба, яка привітала всіх з прийдешніми святами, побажала кожній родині Божого благословення, веселого Нового року та казкового Різдва, щедрих колядок, смачної куті, і щоб ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань принесли усім мир, здоров’я, добро, злагоду, наповнили наше життя упевненістю в завтрашньому дні, благополуччям та щасливими подіями. До привітань приєднався в.о. старости с. Зачепилівка Михайло Андрійович Заріцький, побажав своїм односельчанам любові і добра, радості і щастя, успіхів, удачі й здоров'я. А юні артисти Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника подарували усім присутнім неймовірно емоційну концертну програму й отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки.

Відкриття ялинки у с. Зачепилівка

Новосанжарська ОТГ готується до святкування Нового року

Новосанжарська ОТГ готується до святкування Нового 2018 року. Працює відділ благоустрою Новосанжарської селищної ради.
Запрошуємо жителів та гостей громади на відкриття Головної новорічної ялинки, яке відбудеться 28 грудня 2017 року о 16:00 год. на центральній площі селища. Запрошуємо також на відкриття новорічної ялинки в с. Зачепилівка 29 грудня 2017 року о 12:00 год.

Новосанжарська ОТГ готується до святкування Нового року

Cпільне засідання постійних комісій селищної ради

20 грудня 2017 року в Новосанжарській селищній раді відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування.

Cпільне засідання постійних комісій селищної ради