Сьогодні в Україні шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
День Святого Миколая у Новосанжарській об’єднаній територіальній громаді розпочався під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Шановна громадо! Дорогі батьки та діти!

Від щирого серця вітаю вас  із прийдешнім Днем Святого Миколая Чудотворця!

Це дивовижне й радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам святковий настрій.

День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє. Переконана, що цьогорічне бажання про мир об’єднає не лише жителів нашої громади, але й усієї України. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

Вітаю маленьких жителів нашої громади, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива, з цим світлим днем.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця. Бажаю усім щедрості та благословення Миколая Чудотворця, його прихильності та опіки, успіху у всіх добрих починаннях, затишку в оселях і щоб наші задуми і мрії обов’язково здійснювалися.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Вітання селищного голови з Днем ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

Вітаю Вас із Днем вшанування Вашого подвигу. Саме завдячуючи Вашій самовіданній праці у зоні зараження нині ми народжуємо дітей, працюємо, переживаємо радість і біль – маємо усе те, що зветься одним словом ЖИТТЯ! Низький вам за це уклін.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Також сьогодні ми вшановуємо тих ліквідаторів, котрих вже не має поряд з нами. Нехай земля буде їм пухом, пам'ять про них завжди житиме у наших серцях.

З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС

Обмін досвідом

У середу, 13 грудня, до Новосанжарської селищної ради завітали гості – делегація з Донецької області. Організатором цієї навчальної поїздки виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Зустрічали гостей селищний голова Інна Коба, заступник селищного голови Валентин Івашина, виконуючий обов’язки старости села Зачепилівка Михайло Заріцький, представники засобів масової інформації.

Обмін досвідом