Нагородження Почесними грамотами селищної ради до Дня місцевого самоврядування

Сьогодні на районному святі до Дня місцевого самоврядування селищний голова Інна Коба привітала працівників, ветеранів самоврядної служби, депутатів із святом, нагородила Почесними грамотами Новосанжарської селищної ради, грошовими преміями в розмірі 500 гривень та подарувала пісню у власному виконанні "Я- Україна".

Нагородження Почесними грамотами селищної ради до Дня місцевого самоврядування

Вітання селищного голови з Днем збройних сил України

Шановні воїни, захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Української армії служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Бажаю міцного здоров’я, прихильної долі, миру, добра, злагоди і затишку у ваших оселях.

З повагою, селищний голова Інна Коба

Вітання селищного голови з Днем збройних сил України

Новини із життя громади

Сьогодні в читальному залі Новосанжарської  бібліотеки відбулася презентація рушника-оберега, який вручили новосанжарським волонтерам.

Новини із життя громади

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Волонтерство – це поклик душі на добрі справи.  Англійський письменник Джек Лондон сказав: «Істинне призначення людини – жити, а не існувати». Люди, які стають волонтерами, розуміють це і відчувають. Вони приносять користь суспільству, натомість отримують задоволення від життя, задоволення від своєї роботи, визнання своєї діяльності іншими, отримують вдячність людей та можливість змінити щось на краще.

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Вітання селищного голови з Міжнародним днем людей з особливими потребами

Третього грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначатиме Міжнародний день людей з особливими потребами, засвідчуючи цим самим, що її громадяни з особливими потребами не забуті, але потребують уваги держави і суспільства.

Вітання селищного голови з Міжнародним днем  людей з особливими потребами