Засідання першої сесії сьомого скликання Новосанжарської селищної ради

28.11.2017 року відбулося засідання першої сесії сьомого скликання Новосанжарської селищної ради. В урочистій атмосфері селищний голова Інна Коба склала присягу,  депутати отримали свої депутатські посвідчення.

Засідання першої сесії сьомого скликання Новосанжарської селищної ради

День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій

25 листопада у Нових Санжарах відбувся мітинг-реквієм з нагоди  вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. О 15:15 представники місцевого самоврядування, виконавчої влади, колективи підприємств, установ, організацій, молодь, небайдужі люди рушили скорботною ходою від селищної ради до пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-1933 р.р.

День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій

Новосанжарська громада відзначила День Гідності та Свободи

21 листопада Новосанжарська громада відзначила одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. Представники місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, молодь, учасники подій на Майдані, бойових дій у зоні АТО, громадськість прийшли до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, аби згадати доленосні події листопада 2013 року й віддати шану героям, які поклали своє життя за свободу нашої країни.

Новосанжарська громада відзначила День Гідності та Свободи

З Днем Гідності та Свободи

Шановна громадо!

Сьогодні, 21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Молодь, студенти, школярі, які вийшли у листопаді 2013 року на Майдан, вибираючи свою гідність і свободу, вписали в нашу історію славетну сторінку. Треба зазначити, що наістотнішими здобутками Революції Гідності стало народження і втілення повсюдно ідеї сакральної єдності, де кожен – ближній, на противагу нав’язаним «крайнім хатам» та зникнення опозиції між людиною і державою, натомість з’явилася формула Я - це Україна. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Сьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Вшановуємо синів України, які сьогодні з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її цілісність та єдність.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю всім нам мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні!

З глибокою повагою, селищний голова             Інна Коба.

З Днем Гідності та Свободи

Запрошуємо взяти участь в урочистих заходах до Дня Гідності та Свободи

Шановні новосанжарці та гості селища!

Запрошуємо вас взяти участь в урочистому зібранні  з нагоди Дня Гідності та Свободи, яке відбудеться 21 листопада 2017 року о 16.00 год. біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Селищний голова        Інна Коба

Запрошуємо взяти участь в урочистих заходах до Дня Гідності та Свободи