Шановні новосанжарці та гості селища!

Запрошуємо вас на урочистості з нагоди Дня захисника України, які відбудуться в Центрі культури і дозвілля 14 жовтня 2017 року.У програмі свята:10.00 год. - урочиста частина; концерт учасників художньої самодіяльності району та муніципального духового оркестру "Полтава";12.00 год. - покладання квітів;12.15 год. - урочистості з нагоди Дня українського козацтва біля пам'ятного знака козакам.

Оргкомітет

Шановні новосанжарці та гості селища!

Ремонт доріг та встановлення дитячого майданчика

Розпочато  роботи по ремонту дорожнього покриття вул. Курортної, пров. Курортного та встановленню дитячого майданчика по пров. Лелюхівському, 1 В. Станом на 05.10.2017 року триває ремонт водогону по вул. Вернадського.

Ремонт доріг та встановлення дитячого майданчика

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної праці!

Щорічно День працівників освіти в Україні святкують у першу неділю жовтня. Це найулюбленіше осіннє свято не тільки самих учителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів. День коли учні, батьки, громадськість поспішають до школи, щоб висловити слова вдячності вчителям-наставникам за їхнє терпіння, розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів.

Класична українська освіта має давні традиції та принципи, які сформувалися з часів Київської Русі та розвинулися й набули нових форм за часів Козацької держави-це відкритість до світу, європейська орієнтація, прив"язка до християнських цінностей, ідеї гуманізму.

Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості.

Тож суспільство завжди в боргу перед тими, хто обрав для себе нелегкий та відповідальний шлях наставництва.

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної праці!

Ваша місія складна і почесна-ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, давати перші уроки чесності і справедливості, виховувати відповідальних, свідомих громадян України. Адже саме педагогічна мудрість і висока професійна майстерність є обов"язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючих поколінь.

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та глибоку вдячність за подвижницьку працю, вірність обов"язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму.

Низький уклін Вам за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров"я, світлої радості, безхмарних благославенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова     Інна Коба

Дорогі наші ветерани та люди поважного віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана

День людей похилого віку-це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу до ветеранів війни і праці, нашим батькам, старшим друзям, за плечима яких нелегкі життєві дороги.

Люди старшого покоління - це джерело мудрості, це нерозривний місток, який з"єднує покоління. Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою до найстарших представників громади. Піклуватися про людей поважного віку-справа кожного з нас.

Тож ми обіцяємо пам"ятати про свій невідплатний борг перед ветеранами та людьми поважного віку. І робити  це так, щоб вони щоденно відчували нашу повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Дорогі наші ветерани та люди поважного віку!

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ваш подвиг, ваше ставлення до людей - приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою і ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких Вам людей. Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей, онуків та правнуків. Миру Вам, оптимізму і благополуччя!

Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться теплий родинний вогник - вічне джерело наснаги і любові! Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова       Інна Коба

До уваги жителів селища!

28 вересня 2017 року з 11.30 до 12.30 проведе особистий прийом громадян голова Полтавської обласної ради БІЛЕНЬКИЙ Олександр Юрійович.

До уваги жителів селища!