Шановні новосанжарці!

Від усього серця вітаю Вас із Днем селища. Нові Санжари-батьківщина  талановитих, добрих і працелюбних людей, які творять сьогодні європейське майбутнє України, шануючи історію та зберігаючи духовні традиції українського народу.

Шановні новосанжарці!

В гостях у селищного голови

Напередодні Дня селища до Новосанжарської селищної ради завітали учні 2-го класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

В гостях у селищного голови

Урочистий мітинг з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Нових Санжар

22 вересня 2017 року у Нових Санжарах пройшли урочистості, присвячені 74-й річниці визволення селища та району від фашистських загарбників. З метою відзначення визволення селища та району, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у  Другій світовій війні, громадськість, шкільна молодь, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій селища урочистою колоною пройшли до пам"ятника Слави.

Урочистий мітинг з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Нових Санжар

Загальноселищний конкурс "Краща садиба", "Кращий багатоквартирний будинок", "Краща організація, підприємство, установа", "Краща вулиця селища"""

З нагоди святкування Дня селища, яке відбудеться 23 вересня 2017 року, був організований та проведений загальноселищний конкурс, у якому визначали найкращий житловий будинок, найкращу вулицю, садибу та найкраще підприємство селища.