Дорогі новосанжарці та гості селища!

16 вересня з 11:00 год., 17 вересня з 10:00 год. 2017 року в с. Мала Перещепина біля меморіального комплексу Хана Кубрата відбудеться Міжнародний фольклорний фестиваль з нагоди відзначення 105 річниці  з дня знахідки скарбу Хана Кубрата.

В програмі свята урочиста  частина, виступи кращих художніх колективів району та болгарів, виїзна торгівля.

Шановні представники підприємництва!

У першу неділю вересня в Україні традиційно відзначається День підприємця. В переддень  вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у бізнесі. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Сектор, який ви представляєте, сьогодні відіграє неоціненну роль у здійсненні економічних реформ, вирішення соціально-економічних проблем не лише селища, але й держави в цілому. Тому щиро бажаю вам нових успіхів у бізнесі, вдалих угод, надійних партнерів. Нехай кожна започаткована справа буде успішною. Щастя, здоров’я й благополуччя вам та вашим родинам!

З повагою, селищний голова                          Інна Коба

Шановні представники підприємництва!

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Цей період необхідний в житті кожної людини тому, що здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, вітаю вас із початком нового навчального року – Днем знань!

Сьогоднішній Перший Дзвоник для когось останній, для когось самий перший, а для когось черговий. Але однозначно для всіх він є святковим і урочистим. Саме він  відкриває двері в світ  нових знань, можливостей, успіхів і звершень.

Дорогі першокласники, сьогодні ви починаєте цікавий і захоплюючий шлях у країну знань. З часом ваші перші кроки до пізнання навколишнього світу перетворяться на впевнену ходу до дисциплін, понять і термінів. Тож бажаю Вам натхнення, сил та наполегливості у навчанні!

Шановні учні випускних класів, ось ви і вийшли на фінішну пряму. Вірте в себе, старанно працюйте над поставленими завданнями, не сумуйте, стикаючись з труднощами – і все задумане у Вас вийде. Тож бажаю Вам успішно завершити навчання  і вступити у омріяний  навчальний заклад.

А всім іншим я бажаю гарного настрою, радості і щастя. Школярам – відмінних оцінок, наполегливості у навчанні, творчості та цікавих подій у новому навчальному році, педагогам – професійних успіхів, мудрості та старанних і вдячних учнів за Ваш нелегкий труд, батькам – терпіння, розуміння та частіше відчувати гордість за своїх дітей.

Нехай прийдешній навчальний рік принесе всім Вам задоволення, незабутні враження, приголомшливі відкриття, нові знайомства.

Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова                          Інна Коба

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!