Шановні працівники Національної поліції України, щиро вітаю Вас з професійним святом!

Згідно Указу Президента України №693, 4 серпня – День Національної поліції України, який установлений, враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку.

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Тому в цей день я вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, хто вирішив присвятити себе справі справедливості, совісті та честі, а боротьба з порушниками закону стала справою всього життя. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою, довірою і вдячністю від кожного громадянина.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

З повагою,                          секретар селищної ради                                              Вовк О.О.

Шановні бухгалтери, вітаю Вас з професійним святом! 16 липня –  день, коли вся країна вітає Вас, шановні «приборкувачі» дебетів і кредитів.  Важко уявити собі будь-яку галузь економіки, де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання. Злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя краю залежить від відповідальної професії бухгалтера. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості у своїх силах. Нехай мудрими будуть Ваші дії, праця приносить Вам тільки задоволення, а кожен день наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою,                        селищний голова    Інна Коба.

Дорогі новосанжарці та гості нашого чудового селища!

Сьогодні наші пращури святкували Івана Купала, це саме та ніч, коли все зло очищається купальським вогнищем. Тож   нехай священний вогонь знищить у вашому житті усе непотрібне, а ваші душевні багаття радості відганяють всі печалі і хвороби. Бажаю сьогодні натанцюватися біля багаття, знайти свою чарівну квітку папороті, яка подарує віру у надзвичайне і дивовижне. Нехай Іван Купала принесе лише мир і світло, чимало радощів та злагоди в родинах. З святом усіх вас!

З повагою, селищний голова       Інна Коба

Дорогі новосанжарці та гості нашого чудового селища!