Шановні новосанжарці та гості селища!

Запрошуємо вас  взяти участь у Параді вишиванок, який відбудеться у п’ятницю, 19 травня. Збір у центрі селища о 15.00 годині. На вас чекають святкова хода у вишиванках, концерт та смачне частування.

З повагою, селищний голова                       Інна Коба

Шановні новосанжарці та гості селища!

18 травня - Всесвітній день вишиванки

Одягнімо, друже, вишиванки

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Одягнімо вишиванки, друже,

Як одвічний предків талісман.

Хай не буде серед нас байдужих

І один в нас буде отаман.

Одягнімо в свята і неділі,

В будень за потреби, одягнім

І відчуєм – вороги безсилі

Зруйнувати український дім.

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

І через багато сотень літ.

18 травня - Всесвітній день вишиванки

До Новосанжарської селищної ради, у відповідності до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою встановлення, за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єкту для розповсюдження миттєвої лотереї «ЗОЛОТИЙ КУБОК» за адресою:               смт. Нові Санжари, вул. Шевченка, 37 Б звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «СТІРКТ», запропонований заявником графік роботи – цілодобово.

З метою вивчення питання встановлення зручного для населення графіка роботи вказаного закладу до 23 травня 2017 року селищна рада за адресою: вул. Незалежності, 41, смт. Нові Санжари, Полтавська область, 39300 або на електронну пошту: mega-upravlinnya@ukr.net приймає Ваші пропозиції та думки громадськості щодо погодження запропонованого або встановлення іншого режиму для розповсюдження миттєвої лотереї «ЗОЛОТИЙ КУБОК».

Запрошуємо всіх небайдужих жителів селища долучитися до обговорення.