Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановна громадо!
Прийміть мої найщиріші вітання із наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Завершується складний і насичений багатьма різними подіями у суспільно-політичному житті нашої країни 2017 рік. Знаю, що і для кожного з нас рік, що минає, був непростим і вимагав напруженої та плідної роботи. Він запам’ятається нам, як час політичних пристрастей, передвиборчих баталій, певних економічних успіхів і прорахунків. У році, що минає, у кожного з нас були здобутки і втрати, перемоги і розчарування, щасливі миті і хвилини смутку. Але, для нас, він позначився ще й знаковими змінами - у 2017 році народилася наша Новосанжарська об’єднана територіальна громада.
Новий 2018 рік за східним гороскопом – рік Жовтого Земляного Собаки. Новий господар року є уособленням справедливості, шляхетності та вірності. А тому всіх, хто вважає ці якості головними в житті, Жовтий Собака цього року обдарує своєю увагою та турботою.
Сподіваюся, що Новий рік принесе всім нам більше розуміння, взаємоповаги і мудрості. Вірю, що 2018 рік додасть нам впевненості у наших силах та єдності у наших діях, а різдвяна зірка надихне на здійснення наших задумів і створить умови для кращого майбутнього нашої країни і нашої громади.
Щиро вітаю вас з наступаючим 2018 роком і Різдвом Христовим! Бажаю кожній родині Божого благословення! Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті! Нехай ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань принесуть нам і нашим родинам мир, здоров’я, добро, злагоду, наповнять наше життя упевненістю в завтрашньому дні, благополуччям та щасливими подіями. Хай невичерпною буде криниця добрих справ в ім’я рідного краю, рідної громади і всієї України.

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай край наш рясно процвітає,
З чудовим святом радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю!

З повагою, селищний голова Інна Коба.