Спільне засідання постійних депутатських комісій

11.12.2017 року в Новосанжарській селищній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування. Були розглянуті наступні питання:

1.Про структуру постійних комісій селищної ради.

2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року.

3.Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ № 1 "Сонечко".

4. Про розгляд звернення голови районної ради.

5. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству "Джерело" Новосанжарської селищної ради.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального

підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради.

7. Про розгляд звернення виконуючого обов'язки старости села Зачепилівка.

8. Про затвердження розпорядження селищного голови, виданого у міжсесійний період.

9. Про внесення змін  до Програми  соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

10. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

11. Про уточнення показників Зачепилівського сільського бюджету на 2017 рік.

12. Про виділення субвенції на утримання полігону ТПВ у с. Зачепилівка.