Вітання селищного голови з Днем працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. У 2017 році День працівника соціальної сфери України припадає на 5 листопада.

Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Шановні працівники соціальної сфери!

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомагаючи тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Важко переоцінити роль Вашої щоденної, кропіткої праці.

Переконана, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, творчих успіхів у Вашій благородній справі, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість та  любов до людей!

З повагою, селищний голова Інна Коба.