Спільне засідання постійних депутатських комісій та пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

20 жовтня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді та спорту, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування, з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, з питань земельного законодавства та пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні 18 депутатів із 26 обраних, запрошені: заступник селищного голови Івашина В.М. та представники засобів масової інформації.

Депутати затвердили регламент роботи пленарного засідання та порядок денний.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари на 2017 рік.

2. Про уточнення показників селищного бюджету наи 2017 рік.

За підрахунками поіменного голосування всі рішення прийнято одноголосно.