Пленарне засідання давдцять дев'ятої сесії

12 жовтня 2017 року відбулось пленарне засідання давдцять дев'ятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 18 депутатів із 26 обраних, запрошені: заступник селищного голови Івашина В.М., головний бухгалтер селищної ради Панченко В.О., спеціаліст-землевпорядник Самойленко І.І., в.о. начальника комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради Данілова К.В., директор дочірнього підприємства "Джерело" Давиденко Н.В. та представники засобів масової інформації.

Депутати затвердили регламент роботи пленарного засідання та порядок денний.

На розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про підготовку житлово-комунального господарства селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

2. Про розгляд звернення Зачепилівського сільського голови.

3. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ № 2 "Лелеченька".

4. Про розгляд звернення завідувача сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Новосанжарської районної державної адміністрації.

5. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

6. Про внесення змін до штатного розпису апарату управління Новосанжарської селищної ради.

7. Про виділення коштів із цільового фонду селищної ради.

8. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

9. Про надання дозволу Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств на списання основних засобів.

10. Про прийняття основних засобів комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради на баланс Новосанжарської селищної ради.

11. про прийняття основних засобів дочірнього підприємства "Комунтех" комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради на баланс Новосанжарської селищної ради.

12. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

13. Різне.

За підрахунками поіменного голосування всі рішення прийнято одноголосно.