Спільне засідання постійних депутатських комісій

11 жовтня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді та спорту, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування, з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань земельного законодавства.

Порядок денний:

1.     Про розпорядження селищного голови № 107 від 10.10.2017 року «Про внесення змін до розпорядження селищного голови № 106 від 02.10.2017 року «Про скликання двадцять дев’ятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання».

2.     Про підготовку житлово-комунального господарства селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

3.     Про розгляд звернення Зачепилівського сільського голови.

4.     Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ № 2 «Лелеченька».

5.     Про розгляд звернення завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області.

6.     Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

7.     Про внесення змін до штатного розпису апарату управління Новосанжарської селищної ради.

8.     Про виділення коштів із цільового фонду селищної ради.

9.     Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

10.                      Про надання дозволу Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств на списання основних засобів.

11.                       Про прийняття основних засобів комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради на баланс Новосанжарської селищної ради.

12.                        Про прийняття основних засобів дочірнього підприємства «Комунтех» комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради на баланс Новосанжарської селищної ради.

13.                        Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.