Роботи по благоустрою нашого рідного селища.

Завершилися капітальний та поточний ремонти дорожнього покриття по вулиці Центральній. На частині дороги біля Новосанжарського НВК для безпеки пішоходів, особливо школярів, були відновлені штучні обмежувачі швидкості («лежачі поліцейські»). Вони зроблені з асфальту та розташовані по всій ширині дороги. Тому об’їхати перешкоду не вийде.

Також завершилися роботи по капітальному ремонту вулиць Маджарянська, Горбенка та провулку Гостинному. Тепер значно комфортніше стало рухатися  новосанжарськими дорогамиож звертаємось до водіїв: якісно відремонтовані дороги – це комфорт для вас, алене перевищуйте швидкість, дотримуйтеся правил дорожнього руху!  Пам’ятайте, вас чекають удома! Бо кожен водій, який рухається з безпечною швидкістю, обов’язково досягне кінцевого пункту.

Силами працівників селищної ради та робітників бригади благоустрою впорядкували містки через річки Ворска і Ворона. Підвісний міст, який сполучає мікрорайон військового санаторію з центром селища та два містки в районі Будинку відпочинку було пофарбовано у кольори національного прапора. Працівники КП«Джерело», ДП «Комунтех» та ДП «Оберіг» привели до чистоти схили річки Ворскли на ділянці від пам’ятника козакам до підвісного мосту. Вони вигрібали порожні пляшки, сміття та сухі бур’яни.

На території нашого селища постійно підтримується чистота. Кожного дня для працівників бригади благоустрою є безліч роботи: прополюють і обрізають рози, викошують бур’яни, фарбують, підмітають та ін.

Ми все це робимо для наших людей, щоб у рідних Нових Санжарах було чисто і охайно, як у Європі. Але хочемо, щоб нам не тільки дякували, а й підтримували: наводили порядок на своїх вулицях, у місцях відпочинку. Від цього всім буде приємно і радісно.