Шановні працівники Національної поліції України, щиро вітаю Вас з професійним святом!

Згідно Указу Президента України №693, 4 серпня – День Національної поліції України, який установлений, враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку.

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Тому в цей день я вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, хто вирішив присвятити себе справі справедливості, совісті та честі, а боротьба з порушниками закону стала справою всього життя. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою, довірою і вдячністю від кожного громадянина.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

З повагою,                          секретар селищної ради                                              Вовк О.О.