Пленарне засідання двадцять четвертої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

22 червня 2017 року в кабінеті селищного голови відбулось пленарне засідання двадцять четвертої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні 14 депутатів

На двадцять четверту сесію селищної ради були запрошені головний бухгалтер Віра Панченко, спеціаліст-землевпорядник Ірина Самойленко, спеціаліст-юрист Світлана Стрельцова та представники засобів масової інформації.

До порядку денного були включені такі питання:

1.Про добровільне об’єднання територіальних громад.

2. Про план роботи селищної ради на II півріччя 2017 року.

3. Про встановлення ставок єдиного податку на території Новосанжарської селищної ради  на 2018 рік та затвердження Положення про єдиний податок.

4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

5. Про встановлення ставки транспортного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік та затвердження Положення про транспортний податок.

6. Про встановлення ставки туристичного збору на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік та затвердження Положення про туристичний збір.

7. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік та затвердження Положення про акцизний податок.

8. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Новосанжарської селищної ради на 2018 рік.

9. Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці селищному голові.

10. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт. Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

11. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

12. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

13. Про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради.

14. Про уточнення  показників селищного бюджету на 2017 рік.

15. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

16. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, ФОП Бойко Л.М. по вул.Незалежності, 34/7 в смт. Нові Санжари.

17. Різне.

Напередодні сесії всі ці питання були розглянуті на постійних комісіях Новосанжарської селищної ради.