ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення у формі громадських слухань проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад

Відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження селищного голови від 31 травня 2017 року № 56  «Про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад"   10 червня 2017 року о 14.00 год. в приміщенні Центру культури та дозвілля (кінотеатр) за адресою: смт Нові Санжари, площа Перемоги, 2/2 відбудеться громадське обговорення у формі громадських слухань підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад села Зачепилівка Зачепилівської сільської ради та смт. Нові Санжари Новосанжарської селищної ради в Новосанжарську селищну обʼєднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Нові Санжари.

Організатор громадського обговорення – організаційний комітет з підготовки громадського обговорення у формі громадських слухань.

На громадські слухання запрошуються: народний депутат України Река Андрій Олександрович, голова Новосанжарської районної державної адміністрації Бульбаха Сергій Володимирович, голова районної ради Супрун Геннадій Іванович, Зачепилівський сільський голова Заріцький Михайло Андрійович, жителі смт. Нові Санжари, депутати селищної ради,члени  виконавчого комітету селищної ради, посадові  особи органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій із своїми колективами, представники засобів масової інформації.

Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться  о 13.30 год.           10 червня 2017 року за місцем проведення громадських слухань.

Для реєстрації учасникам громадських слухань необхідно предʼявити паспорт громадянина України.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі протягом 10 днів після опублікування оголошення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті  Новосанжарської селищної ради ( з 31 травня 2017 року по 09 червня 2017 року) за адресою: смт. Нові Санжари, вул. Незалежності, 41, тел. 3-27-31 або на електронну пошту mega-upravlinnya@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, пропозиції та зауваження скріплюються особистим підписом особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження і повинні містити мотивовані обґрунтування з урахуванням вимог Закону України "Про добровільне обʼєднання територіальних громад".

З проектами рішень щодо добровільного обʼєднання територіальних громад можна ознайомитися на сайті Новосанжарської селищної ради у розділі "Громадська участь" або на стенді у селищній раді.

Селищний голова                                                                                     І. О. Коба