ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗАБУДОВИ ТЕРИТОРІЇ СМТ НОВІ САНЖАРИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року  № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Новосанжарська селищна рада  повідомляє  про початок громадського обговорення проекту Генерального плану забудови території смт Нові Санжари Полтавської області щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план забудови смт  Нові Санжари  Полтавської області".

Проект містобудівної документації «Генеральний план забудови території смт Нові Санжари Полтавської області "  розроблено на замовлення Новосанжарської селищної ради Товариством з обмеженою відповідальністю "Полтава-Екосервіс" на підставі рішення виконавчого комітету № 13 від 25.11.2015 року.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Новосанжарської селищної ради за адресою: смт Нові Санжари , вул. Незалежності, 41 кожного дня, крім вихідних,  у місячний термін з дня опублікування цього повідомлення та на веб-сайті Новосанжарської селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються Новосанжарською селищною радою  і ТОВ "Полтава -Екосервіс" з 26 травня 2017 року по 26 червня 2017 року.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності" та п. 9 Порядку проведення громадських слухань щодо врегулювання громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місця  проживання,  особистим підписом  і  повинні  містити  обґрунтування з урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил у Новосанжарську селищну раду або на електронну адресу: mega-upravlinnya@ukr.net.
         У ході громадського обговорення заплановано проведення громадського слухання з презентацією проекту Генерального плану забудови території смт Нові Санжари, про дату і місце проведення якого буде проінформовано додатково.
         Відповідальна особа  за організацію розгляду пропозицій  — заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович

Селищний голова                                                                                   І. О. Коба

Генплан

Генплан (PDF