Новосанжарці святкували День місцевого самоврядування

6 грудня 2016 року в Центрі культури й дозвілля відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Напередодні професійного свята працівників органів місцевого самоврядування Новосанжарського району, депутатів районної, сільських, селищної  рад, які працюють над вирішенням проблем рідного краю, привітали голови районної ради Геннадій Супрун, районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, Новосанжарський селищний голова Інна Коба.

Висловлюючи слова сердечних поздоровлень Інна Олександрівна  зазначила, що на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, ми маємо всі шанси для становлення, розвитку і утвердження громади району. Вона побажала усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе, мирне майбутнє рідного краю та України.

Кращі працівники органів місцевого самоврядування були нагороджені почесними грамотами та подяками.

Особливі слова подяки звучали на адресу ветеранів самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток і чий багатий досвід є прикладом творчої роботи в органах місцевого самоврядування для інших. Святкового настрою всім присутнім додала чудова концертна програма.