ОГОЛОШЕННЯпро проведення конкурсу щодо визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів, рідких побутових відходів та із централі

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу щодо визначення виконавців послуг з  вивезення твердих побутових  відходів, рідких побутових відходів та із централізованого водопостачання   в смт. Нові Санжари

1.       Найменування, місцезнаходження   організатора конкурсу: Новосанжарська селищна рада, 39300, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Незалежності,41.

2.      Предмет конкурсу:

2.1.   Перелік послуг: послуги з вивезення  твердих побутових відходів, рідких побутових відходів, з централізованого водопостачання в смт. Нові Санжари.

2.2.   Місце надання послуг: смт. Нові Санжари

2.3.   Строк надання послуг: згідно умов договору

3.      Підстава для проведення конкурсу: включення послуг з вивезення твердих побутових відходів,  рідких побутових відходів, централізованого водопостачання до Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах (рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради  від 28.09.2016 р.)

4.       Отримання конкурсної документації:

4.1.   Місце: 39300,  Полтавська область обл., смт. Нові Санжари, вул.. Незалежності, 41.

4.2.   Спосіб: Особисто або поштою

5.      Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

5.1.   Місце: 39300,  Полтавська область обл., смт. Нові Санжари, вул.. Незалежності, 41.

5.2.   Спосіб: Особисто, або поштою.

5.3    Кінцевий термін подання  -   28 жовтня 2016 року.

6.     Місце  і час  проведення   конкурсу:

Новосанжарська селищна  рада, вул.. Незалежності, 41, кабінет заступника селищного голови,  31 жовтня 2016 року о 14.00 год.

З додатковою інформацією можна ознайомитись за телефоном  (05344) 3-26-40 .

Селищний голова                                                                                       І.О. Коба