Шановні новосанжарці та гості селища!

Згідно з Указом Президента України від 26.11.1998 №1310/98 встановити  в  Україні  День  пам'яті жертв голодоморів, який відзначати щороку у четверту суботу листопада.

Як і вся Україна, наш район, селище Нові Санжари зазнали значних непоправних людських  втрат у той страшний час. Увічнення і вшанування пам’яті померлих від голоду – наш святий обов’язок, адже нічим не можна виправдати мовчання совісті.

Тому, запрошую новосанжарців, всіх, хто небайдужий до пережитого горя, має в серці біль за померлих від голодомору, співчуття до їх нащадків, які втратили рідних, 26 листопада 2016 року взяти участь у жалобній ході до пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору 1932-1933 років».

Збір 26.11.2016 року о 15.15 біля адмінприміщення Новосанжарської селищної ради.

В цей день приспустити Державний прапор України, обмежити проведення розважальних заходів та о 16.00 вшанувати пам’ять заморених голодом та запалити свічку пам’яті.

З повагою, селищний голова  Інна Коба