Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Дорогі трудівники сільського господарства! Від усього серця вітаю Вас з професійним святом! Бажаю Вам, тим, хто присвятив своє життя рідній землі, працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці, як радіємо ми їм. Нехай Ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Спасибі Вам за нелегку, потрібну всім нам працю! З Днем сільського господарства!

З повагою Інна Коба