Шановні новосанжарці!

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

Це свята, які увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Тож, від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників! Бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких.

Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою, селищний голова      Інна Коба