Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

11 жовтня в кабінеті селищного голови відбулось спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування бюджету, фінансів та цін та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді, фізкультури та спорту, а також спільне засідання комісій селищної ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування та з питань депутатської етики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування.

На першому засіданні були розглянуті такі питання: — Про розпорядження селищного голови №144 від 11 жовтня 2016 року «Про внесення змін до розпорядження селищного голови №141 від 06.10.2016 року «Про скликання тринадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання» (це питання було розглянуто і на іншому спільному засіданні); —Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік; —Про розгляд  звернень завідуючої ДНЗ №1 «Сонечко»; — Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ №2 «Лелеченька»; — Про розгляд звернень директора Новосанжарського навчально-виховного комплексу; — Про поповнення статутного капіталу суб’єкта господарювання; — Про уточнення показників селищного бюджету; — Про затвердження рішень виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради; — Про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради; — Про надання субвенції Зачепилівській сільській раді.

На другому спільному засіданні розглядали такі питання: — Про затвердження рішень виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради; — Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари на 2016 рік; — Про продовження оренди нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, Воронько А.Ю. по вул. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари; — Про скасування рішення виконавчого комітету від 15 вересня 2011 року № 37 «Про режим роботи кафе, інших торгових підприємств ресторанного типу на території селища Нові Санжари».

У середу 12 вересня також відбулось засідання постійної комісії з розгляду та вирішення питань земельного законодавства, на якому було розглянуто три питання, це: — Про розпорядження селищного голови №144 від 11 жовтня 2016 року «Про внесення змін до розпорядження селищного голови №141 від 06.10.2016 року «Про скликання тринадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання»; — Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари на 2016 рік; — Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

Запропоновані для розгляду питання були детально вивчені, обговорені та внесені на розгляд засідання тринадцятої сесії селищної ради.