Дитячий майданчик на Зарічці

Літо – пора розваг та відпочинку. Батьки з маленькими дітками із задоволенням гуляють селищем, водять малечу у парки, на дитячі майданчики.

Та на жаль, далеко не всі батьки мають змогу щоденно водити свою дитину до центру, так наприклад, ті, хто живуть в мікрорайоні Зарічка.

Так було колись. А тепер, де раніше росли бур’яни – об лаштоване велике місце для дитячих забав: карусель, гірка, гойдалка та багато іншого, а для батьків – зручні лавки.

«В той час, коли наше селище щодня оновлюється, стає чистішим, світлішим, красивішим, ми не можемо не вживати заходів задля виховання наших дітей. Тому селищна рада активно займається укомплектуванням дитячих майданчиків у кожному мікрорайоні нашого селища. Надзвичайно приємно бачити щасливі посмішки на обличчях дітей та їхніх батьків» - розповіла селищний голова Інна Коба.

Тепер сюди приходять батьки з дітками з усієї околиці, і так щодня, щовечора.

Головне, щоб і діти і дорослі розуміли необхідність підтримання в належному стані дитячих споруд.