Результати громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні

ішенням девʼятої сесії Новосанжарської селищної ради було вирішено провести протягом місяця громадське обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні.

01 липня 2016 року на офіційному веб-сайті Новосанжарської селищної ради було оприлюднене Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення вищезазначеного питання.

У ході проведення громадського обговорення до 01 серпня 2016 року до Новосанжарської селищної ради надійшло колективне звернення від жителів смт Нові Санжари з підписами щодо висловлення думки з даного приводу.

Участь у громадському обговоренні взяло 173 жителя селища, які підписалися "ПРОТИ" закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні та просять врахувати їхню думку при прийнятті відповідного рішення.

У той же час, оприлюднюю копію звернення, яке надійшло на електронну пошту селищної ради від жителів селища, що проживають в районі Медичного центру "Нові Санжари".

-lista.doc (760 Kb)