Відбулися постійні комісії селищної ради

У середу 20 липня 2016 року відбулися засідання постійних комісій Новосанжарської селищної ради.

Участь у роботі засідань взяли селищний голова Коба І. О., заступник селищного голови  Івашина В. М., секретар селищної ради Вовк О. О. та спеціаліст-землевпорядник селищної ради Самойленко І. І. ( у роботі комісії з питань земельного законодавства) та головний бухгалтер селищної ради Панченко В. О. ( у роботі комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін).

У першій половині дня засідання постійної комісії з розгляду та вирішення питань земельного законодавства провів голова комісії Вакула Олександр Миколайович. Члени цієї комісії ознайомилися із заявами громадян із земельних питань, які надійшли у міжсесійний період, та проектами рішень по земельних питаннях, а також із звітом "Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари на 2016 рік за І півріччя 2016 року та обговорили внесення змін до вищезазначеної Програми.

У другій половині дня засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та цін провела голова комісії Постольник Наталія Юріївна.

У ході засідання було розглянуто 11 питань, що запропоновані для внесення на розгляд десятої сесії Новосанжарської селищної ради, а саме:

1.  Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік.

2. Про розгляд звернення директора Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

3. Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ № 1 "Сонечко".

4. Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ № 2 "Лелеченька".

5. Про розгляд звернення директора КП "Центр культури і дозвілля".

6.  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2016 року.

7. Про хід виконання   Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік  за    І    півріччя     2016 року.

8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік.

9. Про співфінансування проекту " Придбання рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на 2 робочих місця ( з томографією) для громад Новосанжарського району".

10. Про співфінансування проекту " Покращення матеріально-технічної бази Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств для надання якісних послуг із збирання, вивезення, розміщення твердих побутових відходів ІІІ- ІV класів небезпеки на полігоні ТПВ с. Зачепилівка Новосанжарського району".

11. Про виплату одноразової премії селищному голові з нагоди 50-річчя з Дня народження.

Усі розглянуті питання одноголосно рекомендовано внести на розгляд десятої сесії селищної ради сьомого скликання.