Пленарне засідання дев'ятої сесії Новосанжарської селищної ради

30 червня відбулось пленарне засідання дев’ятої сесії Новосанжарської селищної ради. На засідання прибуло 18 депутатів із 26 обраних.

На дев’яту сесію Новосанжарської селищної ради запрошені: старший інспектор Новосанжарського відділення поліції Горбань Роман Вікторович ,  головний бухгалтер селищної ради Панченко Віра Олександрівна,спеціаліст-землевпорядник селищної ради Самойленко Ірина Іванівна, спеціаліст-юрист селищної ради Стрельцова Світлана Петрівна, журналіст тижневика "Ехо" Володимир Паршевлюк.

На початку привітали депутатів, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період, це: Самойленко Світлана Сергіївна, Постольник Михайло Дмитрович, Мокляк Юрій Борисович та Китайгора Яніна Олександрівна.

Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду питань, а саме: 1. Про інформацію інспектора поліції "Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності інспекторів поліції на території смт Нові Санжари за І півріччя 2016 року".

2. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік.

3. Про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання № 19 «Про утворення комісії у справах неповнолітніх при виконавчому комітеті селищної ради".

5. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Новосанжарської селищної ради на 2016 рік.

6. Про затвердження плану роботи Новосанжарської селищної ради та її виконавчого комітету на друге півріччя 2016 року.

7. Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Новосанжарської селищної  ради на 2017 рік та затвердження Положення про єдиний податок.

8. Про встановлення ставки транспортного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік  та затвердження Положення про транспортний податок.

9. Про встановлення ставки туристичного збору на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про туристичний збір.

10. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

11. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про акцизний податок.

12. Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі на території смт Нові Санжари.

13. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

14. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, приватному нотаріусу Семиволосу О. В. по вул. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари.

15. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

16. Про проведення громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні.

17. Різне.

Питання, які виносились на розгляд дев’ятої сесії селищної ради сьомого скликання розглянуті.