Засідання постійних комісій

29 червня в кабінеті селищного голови відбулись засідання постійних комісій.
Першим пройшло засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів та цін. Розглядалися питання: 1. Про уточнення показників селищного бюджету. 2. Про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради. 3. Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про єдиний податок. 4. Про встановлення ставки транспортного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про транспортний податок. 5. Про встановлення ставки туристичного збору на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про туристичний збір. 6. Про встановлення податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 7. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про акцизний податок. 8. Про проведення громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні. 9. Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі на території смт Нові Санжари.

Далі відбулось засідання постійної комісії з розгляду та вирішення питань земельного законодавства з таким порядком денним: 1. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства. 2. Про проведення громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні.

Останнім відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування. Були розглянуті такі питання: 1. Про інформацію інспектора поліції «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності інспекторів поліції на території смт Нові Санжари за І півріччя 2016 року». 2. Про внесення змін до рішення першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання №19 «Про утворення комісії у справах неповнолітніх при виконавчому комітеті селищної ради». 3. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів у сіері господарської діяльності Новосанжарської селищної ради на 2016 рік.  4.  Про затвердження плану роботи Новосанжарської селищної ради та її виконавчого комітету на друге півріччя 2016 року.  5. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. 6. Про проведення громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної районної лікарні.