Привітання селищного голови з Новим Роком та Різдвом Христовим

2015 рік добігає кінця. В ці особливо приємні хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє.

2015 – рік не простий, надзвичайно важкий рік в історії незалежної України. Тисячі патріотів встали на захист нашої Батьківщини. Загальна біда згуртувала націю. Незалежно від політичних поглядів, громадяни України продемонстрували всьому світові відповідальність за долю своєї країни та патріотизм.

Незважаючи на життєві труднощі, наше селище успішно долало проблеми, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас.

Я радію з того, що більшість з вас, дорогі мої земляки, не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще та горда, що ми єдині у цій важливій справі.

Звертаю до вас, шановні новосанжарці, хочу зазначити, що Новий Рік – це новий шанс. І ми не повинні втратити його. І успіх наших дій залежить від кожного з нас, від того, що кожен з нас зробить для своєї родини і для своєї країни.

Я вірю, що ми примножимо наші здобутки, залишаючи всі негаразди в минулому, а в Новому 2016 році добробут і процвітання завітають до кожної оселі.

Вітаю всіх новосанжарців з Новим 2016 Роком та Різдвом Христовим.

Всім вам, Божої благодаті, веселих колядок, щедрих подарунків, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою, Інна Коба